До уваги депутатів Самбірської міської ради!
Виконавчий комітет Самбірської міської ради повідомляє, відповідно до ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів на яких поширюється дія цього Закону, є особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування в тому числі депутати місцевих рад та посадові особи місцевого самоврядування.
Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад та посадові особи місцевого самоврядування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
Також депутати місцевих рад Депутати місцевих рад та посадові особи місцевого самоврядування, які припиняють діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноважений на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями.
Також посадові особи місцевого самоврядування, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Отримати ключі електронного цифрового підпису для подання декларацій на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції можна у Відокремлених пунктах реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкові департаменти ДФС у Львівській області знаходяться за адресами:
- м. Львів, вул. Стрийська, буд. 35, каб. 136, тел.: (032) 297-39-85;
- м. Дрогобич, вул. Шевченка, буд. 9, каб. 102, тел.: (032) 441-02-40.
Стаття 1726. Порушення вимог фінансового контролю.
Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані – тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.
Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Примітка. Суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 мінімальних заробітних плат.