ОГОЛОШЕННЯ-2
Львівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що стартувала звітна компанія щодо подачі роботодавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року № 70 (зі змінами), реєстрація новостворених суб’єктів господарювання здійснюється Львівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2021 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є … Читати повністю…

ОГОЛОШЕННЯ-2
Нічним вважається час з 22год. вечора до 6 години ранку.

При роботі в нічний час встановлена тривалість роботи (зміни) скорочується на одну годину. Це правило не поширюється на працівників, для яких уже передбачено скорочення робочого часу.

Тривалість нічної роботи зрівнюється з денною в тих випадках, коли це необхідно за умовами виробництва, зокрема у безперервних виробництвах, а також на змінних роботах при шестиденному робочому тижні з одним вихідним днем.

Забороняється залучення до роботи в нічний час:

1) вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком … Читати повністю…

ОГОЛОШЕННЯ-2
Гнучкий режим робочого часу (ГРРЧ) завжди традиційно асоціювався з більшою свободою найманих працівників. Проте з настанням пандемії COVID-19 застосування такого графіку стало об’єктивною необхідністю. Знання законодавчих норм і практики застосування такого режиму роботи сприятиме підтриманню рівня зайнятості. 

Основні прожекти гнучкого режиму робочого часу врегульовано у 2020р. в ст. 60 Кодексу законів про працю України(далі КЗпП). Під цим поняттям необхідно розуміти форму організації праці, якою допускається встановлення режиму роботи, що є відмінним від визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку, за умови дотримання встановленої денної, … Читати повністю…

завантаження
Упродовж 2020 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП) відповідно до Законів України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)”, “Про соціальний діалог в Україні” була спрямована на здійснення сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів), поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ, організацій області, прогнозування та запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння забезпеченню здійснення соціального діалогу, проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності профспілок та організацій роботодавців.

У своїй діяльності відділення НСПП … Читати повністю…

unnamed
Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років. Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № … Читати повністю…

shtraf
14 січня 2021 року зареєстровано законопроект № 4589, який повинен змінити ст. 175 Кримінального кодексу України та посилити відповідальність за невиплату зарплати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат.

Чинні положення ст. 175 Кримінального кодексу України встановлюють кримінальну відповідальність за безпідставну невиплату зарплати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам більш як за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином – суб’єктом підприємницької діяльності. Частиною третьою цієї статті встановлено, що особу звільняють … Читати повністю…

600d12f1e2eff_1611561520_1448x2048_1_0
Відтак, працюватимуть торгові центри, зали в закладах громадського харчування, магазини одягу та взуття, побутові магазини, музеї. Учні випускних класів повертаються до змішаної форми навчання, а у регіонах, де ситуація з коронавірусом буде контрольованою, учні 9-х та 11-х класів зможуть повернутися до повноцінного очного навчання.

З 25 січня все ще заборонено перебувати у публічних місцях і на вулиці без документів про особу.

Також заборонена планова госпіталізація (крім паліативної допомоги, пологів, післяпологової допомоги, лікуванні онкологічних захворювань, третинної допомоги та невідкладної допомоги).

У закладах освіти заборонено … Читати повністю…

Цнап
В період карантинних заходів вжитих КМУ спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 відділом «Центр надання адміністративних послуг Самбірської міської» ради  з 18.01.2021 по 22.01.2021 р.  надано 173  послуги відповідно до переліку послуг передбачених постановою КМУ від 20.03.2020р. № 242. З них :

82 послуги в сфері реєстрації/зняття місця проживання особи;
28 послуг відділу Головного управління Держгеокадастру у Львівській області;
59 послуг у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно;
3 послуги ДМС;
1 послуга Держпродспоживслужби.