b9f2013afe66be16bf4681a4f1c86e68
З настанням весняної погоди на території області різко збільшилась кількість випадків самовільного випалювання населенням  сухої рослинності та її залишків, що призводить до виникнення пожеж на великих площах, зокрема: від початку березня зафіксовано 147 пожеж (в районі 12 пожеж)  загальною площею понад 172,0 га.

Нагадуємо, що пожежі пов’язані з самовільним випалюванням сухої  рослинності та її залишків, завдають непоправимої шкоди рослинному та тваринному світу, призводять до забруднення атмосферного повітря. Спалювання листя та трави призводить до руйнування ґрунтового покриву. На природних ділянках і газонах … Читати повністю…

1688398-u-kievi-zaprovadili-karantin-cherez-koronavirus-yaka-situatsiya-u-hmelnitskomu
З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS – CoV – 2, Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та продовжив карантин до 24 квітня 2020 року.

У зв’язку з оголошеними карантинними заходами просимо всіх без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей.

Просимо Вас зберігати спокій, дотримуватись умов загальнонаціонального карантину та довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше … Читати повністю…

завантаження
Надсилаємо перелік населених пунктів і вулиць у яких припинено (буде припинено) електропостачання з 25-03-2020 08:10:00 по 25-03-2020 17:10:00.
Самбір: вул. ВАГИЛЕВИЧА, вул. СЕРЕДНЯ, вул. СХІДНА, вул. ШАШКЕВИЧА; 
Причина вимкнення – аварійно-ремонтні роботи (Ремонт). Просимо вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, ПрАТ “Львівобленерго”

завантаження (3)
Міжнародна кампанія з відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу – 2020  проходить під гаслом:  Прийшов час подолати туберкульоз! #It’sTimeToEndTB

НАСТАВ ЧАС:

Бути солідарними та наполегливими у боротьбі з цими двома захворюваннями, що передаються повітряно-крапельним шляхом: туберкульоз та COVID-19.

Спільнота людей, яких торкнулася проблема, розуміє стан в ізоляції, побоювання, дискримінацію та стигму у ставленні до тих, хто інфікувався #COVID19.

Визнати, що люди з туберкульозом вразливі до COVID-19, та забезпечити безперервний доступ до профілактики, діагностики і лікування туберкульозу.
Ділитися досвідом боротьби з туберкульозом. Наш першочерговий обов’язок у боротьбі з COVID-19 … Читати повністю…

2Qla0ic
Зважаючи на характер розповсюдження територією області гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS – CoV – 2, епідемічну ситуацію, яка склалася станом на 23 березня 2020 року на території Львівської області та визначено рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 23.03.2020 року (протокол №9), як надзвичайна ситуація медико-біологічного характеру регіонального рівня.

Згідно наказу керівника Самбірської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТ у Львівської області Юрія Гамара від “24” березня 2020 року   № 4  «Про переведення органів … Читати повністю…

Дергач_Леонід_Валентинович
Леонід Валентинович Дергач (24 березня 1979, с. Зарожани, Хотинський район, Чернівецька область, УРСР — 1 лютого 2017, м. Авдіївка, Донецька область, Україна) — український правоохоронець і військовослужбовець, кандидат юридичних наук, викладач ЧНУ ім. Юрія Федьковича, старший лейтенант (посмертно) Збройних сил України, учасник російсько-української війни, позивний «Академік».

Життєпис

Народився 1979 року в селі Зарожани Хотинського району Чернівецької області. Навчався у Зарожанській загальноосвітній школі. Батько свого часу служив у Балтійському флоті.

2000 року закінчив з відзнакою слідчо-криміналістичний факультет Національної академії внутрішніх справ (м. Київ). Мешкав … Читати повністю…

завантаження
Надсилаємо перелік населених пунктів і вулиць у яких припинено (буде припинено) електропостачання з 24-03-2020 08:50:00 по 24-03-2020 16:30:00.
Самбір: вул. ВАГИЛЕВИЧА, вул. КОРОЛЬОВА, вул. СЕРЕДНЯ, вул. СХІДНА, вул. ШАШКЕВИЧА. 
 
Також припинено (буде припинено) електропостачання з 24-03-2020 12:00:00 по 24-03-2020 17:00:00.
Самбір: вул. КОБІЛЬНИКА, вул. МАЗЕПИ, вул. С.БАНДЕРИ, вул. С.БАНДЕРИ БІЧНА, вул. Т.ШЕВЧЕНКА, вул. ТИХА; З повагою, ПрАТ “Львівобленерго”
Причина вимкнення – аварійно-ремонтні роботи (Інша причина).
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
 
З повагою, ПрАТ “Львівобленерго”
рекомендації для населення
Що означає «самоізоляція»?
Самоізоляція означає, в першу чергу, утримання від контактування з
іншими людьми для того, щоб зменшити ризики інфікування. Це включає
будь-які ситуації, коли ви можете тісно контактувати з іншими людьми
(наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше 1 метра або
тривалістю понад 15 хвилин). В тому числі публічні заходи, робота,
навчання, релігійні служби, спортивні змагання, розважальні заходи,
користування транспортом, екскурсії, відвідування ресторанів тощо.
Виключенням є лише звернення за медичною допомогою.
Для кого потрібна самоізоляція?

Самоізоляція потрібна, в першу чергу, якщо:
 … Читати повністю…