DSC_0384
Навчання вчителів Самбірської гімназії, як якісно реалізовувати процес інклюзії у навчальному закладі вдалося провести завдяки виграному проекту “Ініціювання інклюзивної освіти у Самбірській гімназії”. Написала його волонтер Корпусу миру Рейчел Лодс. Усього на конкурс, організований Корпусом миру, було подано 35 проектів, лише десять з яких отримали кошти на реалізацію. Серед переможців – Самбір.
Упродовж тижня досвідчені фахівці з роботи з дітьми, які мають потребу у інклюзивній освіті, читали лекції та проводили практичні заняття, аби навчити педагогічний колектив гімназії, а також двох вчителів … Читати повністю…
04
В часи боротьби за єдність та незалежність України, ми глибоко вдячні тим, хто захищає нашу Батьківщину і дарує надію на майбутнє.

Нородився Іван 20 січня 1994 р., с. Заріччя, Самбірський район, Львівська область.

Закінчив Самбірський технікум економіки та інформатики.

Солдат, 2-го відділення 2-го автомобільного взводу автомобільної роти військової частини 3002 Національної гвардії України (Львів).

У військовій частині 3002 Внутрішніх військ проходив строкову службу з 2012 року, потім залишився за контрактом. В зоні АТО пробув кілька місяців, зокрема брав участь в обороні Дебальцевого.

17 травня 2015-го … Читати повністю…

1fcl8
Як на підставі експлуатаційної документації правильно оформити інструкцію з експлуатації техніки і чи оформляти її згідно з Положенням про розробку інструкцій з охорони праці?

Додаток

соборність
ОГОЛОШЕННЯ-2
 

Департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА запускає новий проект з метою працевлаштування молоді. Для того щоб молоді люди були успішними та самореалізовані, разом із командою НR запустили опитування, яке допоможе зрозуміти потреби молоді стосовно  працевлаштування https://cutt.ly/grxPVle.

 
Відділ у справах молоді та спорту
 

15
Країна – це перш за все люди, які її захищають. Мужність, героїзм та самопожертва багатьох воїнів-українців, які відстоюють незалежність своєї Батьківщини в зоні проведення антитерористичної операції, об залізну стійкість яких в безсилій люті розбиваються атаки терористів та найманців, що найкраще підтверджують ці слова. Але героїзм проявляється не тільки у відкритому бою з ворогом, це – крім усього повсякденна, чесна і професійна робота в умовах постійної смертельної небезпеки.

Федоренко Іван Володимирович, 17 січня 1986 р.н., уродженець  с. Корналовичі, Самбірський район, Львівська область. … Читати повністю…

Працевлаштування12
Виплата заробітної плати в «конвертах» на сьогодні одна з найбільших проблем в економічному та соціальному розвитку нашої держави.

В першу чергу неофіційна заробітна плата позбавляє громадян страхового стажу, а відповідно й отримання соціальних гарантій: права на відпустку, на оплату тимчасової непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах; на допомогу по безробіттю; на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; на пенсійне забезпечення.

Cтраховий стаж – період, за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. … Читати повністю…

45edda66-03f6-49b2-95ac-1e0ead4b7929-1024×768
Інформуємо Вас, що відповідно до Закону про Державний бюджет України на 2020 рік з 1 січня 2020 року розмір мінімальної заробітної плати за місяць становитиме 4723 гривні, а погодинний – 28,31 гривень.

Підвищення заробітної плати має дати істотний імпульс для розвитку міста, адже це:

–      покращення добробуту громадян та збільшення платоспроможного попиту;

–      збільшення надходжень до бюджетів;

–      підвищення продуктивності роботи найманих працівників.

Шановні суб’єкти господарювання просимо Вас усвідомити, що саме від рівня виплати заробітної плати сьогодні залежить:

–      розвиток соціальної інфраструктури наших населених пунктів;

–      рівень … Читати повністю…