25_main
Сьогодні, 6 серпня, у м. Самборі на вул. І. Франка (район «бабиного городу»)  не буде води. Про це повідомляє управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства. Відключення пов’язано з аварійно-відновлювальними роботами.

 

DSC_1721

Наприкінці минулого року ініціативна група військовослужбовців 703-го полку подала на конкурс бюджету громадських ініціатив проект “Розроблення та встановлення експонатів кімнати Бойової Слави військової частини А3817”. Самбірчани підтримали ініціативу, проголосували в системі онлайн та проект одержав необхідну для перемоги кількість голосів. А вже нині він реалізований.

 … Читати повністю…

images
«Честь», «гідність»… – дуже часто ці слова ми чуємо в репортажах ЗМІ, виступах політичних діячів, втім далеко не для всіх ці слова мають реальне змістовне навантаження, а ще для меншості є не простими словами, а нормою життя.

Одним з таких людей був Дмитро Беженар(Лозинський), котрому сьогодні, 5 серпня, виповнилося б 33 роки.

Народився Дмитро у  м. Самбір, Львівська область.

Загинув, наш земляк, 6 вересня 2014 р., у м. Сватове, Луганської області внаслідок ДТП в районі м. Сватове.

Звання: Солдат.

Посада: Водій.

Підрозділ: 7-й … Читати повністю…

ботулізм

Ботулізм – харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, де накопичується ботулотоксин, яке може призвести до тяжких наслідків. Збудник ботулізму поширений в природньому середовищі. З грунту Clostridium botulinum потрапляє у воду, харчові продукти, фураж, а потім в кишечник тварин, риб. Небезпечним для людини є не так збудник, як його токсин, який утворюється в безкисневих (анаеробних) умовах.

Причиною ботулізму найчастіше стають продукти домашнього консервування – м’ясо, риба, рідше – овочі. Потенційно небезпечними є усі консервовані продукти, … Читати повністю…

03.08
Нестало чудової людини, засновника та  директора ТДВ «Самбірська швейна фабрика» Івана Михайліва.  Зупинилося  серце ветерана підприємства на 74-му році життя.

Іван Петрович, очоливши фабрику після розпаду радянського союзу, близько 30 років тримав підприємство на плаву, забезпечуючи робочі місця самбірчанам та мешканцям району.  Був членом міськвиконкому. Користувався великою повагою серед керівників, городян.

Смерть Івана Михайліва – велика втрата для усіх.

Виконавчий комітет Самбірської міської ради висловлює щирі співчуття рідним, близьким та знайомим Івана Михайліва. Його добре серце, відданість улюбленій справі назавжди залишаться в наших … Читати повністю…

07
Йдуть кращі на неоголошену війну, боронять Батьківщину справжні патріоти, вони відчувають власну відповідальність за майбутнє держави, за те, щоб підступний ворог не прийшов у їхні домівки, до їх матерів, дітей… Такі хлопці впевнені в собі у мирному житті та безстрашні в бою за світле майбутнє своєї держави. Україна-ненька, маючи таких синів, не залишиться під ярмом і гнітом чужинців, а український народ пишається своїми співвітчизниками.

Саме таким був Шубак Ігор Романович, котрий народився  3 серпня … Читати повністю…

d28855b5ec97d8ade8d2a60ae4f4aee4_L
В період карантинних заходів вжитих КМУ спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 відділом «Центр надання адміністративних послуг Самбірської міської» ради  з 27.07.2020 по 31.07.2020 р.  надано 105  послуг відповідно до переліку послуг передбачених постановою КМУ від 20.03.2020р. № 242. З них :

82 послуги у сфері реєстрації/зняття місця проживання особи;
1 послуга відділу архітектури та містобудування;
3 послуги ДАБІ;
18 послуг відділу Головного управління Держгеокадастру у Львівській області;
1 послуга ГУ ДМС.

В загальному в період карантинних заходів спричинених SARS-CoV-2 за липень місяць через … Читати повністю…

_1596123417_613x321.80249632893_3_0_nw
Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації в межах інформаційної кампанії з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми оголошується конкурс малюнків серед дітей на тему «Живи вільно».

Виставка малюнків відбудеться 27 серпня 2020 року у сквері «На Валах» (м.Львів, сквер навпроти будівлі Львівської облдержадміністрації).

Учасники конкурсу можуть надсилати тематичні малюнки до департаменту соціального захисту населення на адресу: 79016, м. Львів вул. Митрополита Андрея, 10 (к.112) до 21 серпня 2020 року.

Необхідно, щоб малюнки обов’язково містили інформацію про авторів: П.І.Б., вік дитини, район/місто та телефони … Читати повністю…