ОГОЛОШЕННЯ

0001
image_9eb5f
Заклади освіти продовжать навчальний процес офлайн. ІІ семестр в окремих закладах освіти розпочався дистанційним навчанням, а саме:

СЗШ №4 — з 11 січня

СШ №7 — з 18 січня

Самбірська школа-ліцей ім. А. … Читати повністю…

maxresdefault
https://youtu.be/Dd5gtPIYLTI
охор
В Україні з 1 січня 2021 року почав діяти новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл.

Відповідний документ затверджений Міністерством … Читати повністю…

ОГОЛОШЕННЯ-2
26 січня 2021  року о 10.00 год.  відбудеться 4 сесія Самбірської міської ради  VІІI демократичного скликання,  на її розгляд виноситься наступний порядок денний:

1) Про внесення змін до  бюджету Самбірської … Читати повністю…

lauren-mancke-aOC7TSLb1o8-unsplash-scaled-900×332
8 січня вступили у дію посиленні карантинні обмеження.

Попри це суб’єктам декларування не варто переживати щодо отримання інформації, необхідної для заповнення декларації. Адже практично всі необхідні дані можна отримати з електронних … Читати повністю…

завантаження
Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2020 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.
Щороку … Читати повністю…
sobornosti
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації оголошує про проведення конкурсу дитячого малюнку “Соборність очима дітей”.
Учасники конкурсу поділяються на три вікові категорії:

до 6 років

від 6 до … Читати повністю…