DSC_0727
Сьогодні у сесійній залі міської ради Юрій Гамар підписав меморандум про співпрацю у галузі енергетичного менеджменту.

Участь в онлайн-конференції, під час якої міський голова підписав важливий для міста документ, взяли перший заступник міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, заступниця директорки Швейцарського бюро співробітництва в Україні – Пріска Депнерінг та Рікардо Кюльхайм – директор проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». Вони привітали  учасників зустрічі та відзначили важливість проектів, що будуть впроваджуватися…. Читати повністю…

130575861_2710893582506370_2253847714395583550_n
Сьогодні комісія з легалізації заробітної плати і зайнятості населення під головуванням начальника управління економіки Світлани Дутко провела черговий інформаційний рейд  в 10 суб’єктах господарювання по вулицях Степана Бандери, Завокзальній-Лемківській.

Мета рейду – проведення роз’яснювальної роботи для запобігання використанню незадекларованої праці та з питань оформлення трудових відносин, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня середньої заробітної плати, своєчасної і в повному обсязі сплати ЄСВ та відповідальності за порушення законодавства про працю.

Рейд проведено за участю представників Державної служби зайнятості, Пенсійного фонду, Фонду … Читати повністю…

127523567_755657858358053_3052893702549457925_n
Вчора, 25 листопада 2020 року у приміщенні виконавчого комітету Самбірської міської ради, відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання комісії проведено за участю представників Державної податкової служби, служби зайнятості, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування, структурних підрозділів виконавчого комітету Самбірської міської ради.

На порядок денний було  винесено ряд питань стосовно основних напрямків роботи комісії щодо з’ясування причин нарахування підприємцями заробітної плати найманим працівникам менше рівня мінімальної заробітної плати за вересень 2020 року та щодо проведення комісійних обстежень … Читати повністю…

НОВИНИ-2

Положення Генеральної угоди
Зміст заходу, строк виконання
Відповідальні за виконання

Розділ І
Розвиток економіки і вітчизняного виробництва, зростання
продуктивної зайнятості, збереження і створення робочих місць

У сфері розвитку економіки і вітчизняного виробництва

Сторони домовилися забезпечувати:

1.2.  Розвиток промислового виробництва, зниження імпортозалежності економіки, зокрема:

1.2.4.  Сприяти розвитку індустріальних парків
вживати заходів з метою розвитку індустріальних парків

протягом строку дії Угоди
Департамент економічної політики облдержадміністрації

1.2.5.  Удосконалити механізми виконання програм державної … Читати повністю…

IMG-bfed5ffde7566a1c899fa8c934351fe3-V
Вчора, 11 березня 2020 року у приміщенні виконавчого комітету Самбірської міської ради, відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання комісії проведено за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Львівській  області Мирона Лизана, представників Державної податкової служби, служби зайнятості, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування, структурних підрозділів виконавчого комітету Самбірської міської ради.

На порядок денний було  винесено ряд питань стосовно основних напрямків роботи комісії щодо з’ясування причин нарахування підприємцями заробітної плати найманим працівникам менше рівня … Читати повністю…

IMG-321e1b71e55d32b210fee3f7b8b231b2-V
Виплата заробітної плати в «конвертах» – проблема, яка гостро стоїть в нинішніх нестабільних економічних умовах. Є чимало суб’єктів господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі, і, насамперед, це стосується виплати заробітної плати в «конвертах» та оформлення належним чином трудових відносин. Тому такі питання перебувають на постійному контролі комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка засідала вчора, 26 лютого 2020 року у приміщенні виконавчого комітету Самбірської міської ради,  під головуванням заступника міського голови  Святослава Ухача.

Засідання комісії … Читати повністю…

IMG-5426ab0fcf5ad5a315a0b56399caf214-V
 

Виплата заробітної плати в «конвертах» – проблема, яка гостро стоїть в нинішніх нестабільних економічних умовах. Є чимало суб’єктів господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі, і, насамперед, це стосується виплати заробітної плати в «конвертах» та оформлення належним чином трудових відносин. Тому такі питання перебувають на постійному контролі комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка засідала вчора, 19 лютого 2020 року у приміщенні виконавчого комітету Самбірської міської ради,  під головуванням заступника міського голови  Святослава Ухача.

Засідання комісії … Читати повністю…

IMG_20191211_100056
 

Вчора, 11 грудня 2019 року у сесійній залі Самбірської міської ради,  відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання комісії проведено за участю представників фіскальної служби, служби зайнятості, Фонду соціального страхування та структурних підрозділів виконавчого комітету Самбірської міської ради.

На порядок денний було  винесено ряд питань стосовно основних напрямків роботи комісії щодо з’ясування причин нарахування підприємцями заробітної плати найманим працівникам менше рівня мінімальної заробітної плати за жовтень 2019 року, причини виникнення заборгованості зі сплати єдиного … Читати повністю…