№ 35-р від 22 лютого 2023 року Про надання грошової допомоги
У к р а ї н а
Львівська область
м.Самбір
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
від 22 лютого 2023 року № 35-р
Про надання грошової допомоги
Керуючись п.п.13, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання депутатів Самбірської міської ради про надання грошової допомоги громадянам, інші правоустановчі документи, згідно з рішенням Самбірської міської ради від 26.01.2021року № 6 «Про затвердження програми Самбірської міської територіальної громади «Депутат в окрузі»:
- Надати грошову допомогу громадянам:
№ п/п | ПІП | Адреса | Сума
(грн) |
1. | Бобак Софія Іванівна | вул.Корольова,25а | 1000 |
2. | Гутиряк Марія Петрівна | вул.Східна,199 | 1000 |
3. | Казан Марія Миколаївна | вул.Ясенева,6 | 1000 |
4. | Онищук Марія Ярославівна | вул.Садова,19 | 5000 |
5. | Андриїшин Любов Костянтинівна | вул.Шухевича,35г/14 | 5000 |
6. | Шевчик Зофія Йосифівна | с.Стрілковичі, вул.Мічуріна,15 | 2000 |
7. | Гойдан Марія Василівна | вул.Східна,144 | 1000 |
8. | Пицик Наталія Орестівна | вул.Східна,140 | 1000 |
9. | Пицик Марія Павлівна | вул.Східна,140 | 1000 |
10. | Бойко Лариса Іванівна | вул.Середня,135 | 3000 |
11. | Консович Оксана Василівна | вул.Східна,237А | 1000 |
12. | Балицька Ольга Михайлівна | вул.Середня,23 | 1000 |
13. | Пилип Надія Ярославівна | вул.Корольова,59 | 2000 |
14. | Балишин Василь Петрович | вул.Середня,12 | 2000 |
15. | Войтович Галина Володимирівна | вул.Середня,113 | 1000 |
16. | Колток Ганна Степанівна | вул.Східна,297 | 1000 |
17. | Курило Марія Іванівна | вул.Корольова,73а | 1000 |
18. | Зембович Мар’ян Рішардович | вул.Східна,192 | 1000 |
19. | Харабура Дарія Петрівна | вул.Східна,267 | 1000 |
20. | Харабура Ярослав Михайлович | вул.Східна,267 | 1000 |
21. | Васильківська Зоряна Григорівна | вул.Східна,345 | 2000 |
22. | Подоляк Любов Миколаївна | вул.Середня,93 | 1500 |
23. | Подоляк Степан Онуфрійович | вул.Середня,93 | 1500 |
24. | Кінаш Богдана Володимирівна | вул.Корольова,15 | 1000 |
25. | Мелех Степанія Михайлівна | вул.Східна,158 | 1000 |
26. | Пицик Орест Васильович | вул.Східна,140 | 1000 |
27. | Кульчицький-Густ Руслан Орестович | вул.Грабовського,17 | 1000 |
28. | Густ Іванна Михайлівна | вул.Грабовського,17 | 1000 |
29. | Кульчицький-Густ Орест-Євстахій Гілярійович | вул.Грабовського,17 | 1000 |
30. | Бойко Дарія Миколаївна | вул.Окружна,22 | 2000 |
31. | Лернатович Стефанія Іванівна | вул.Тичини,25 | 1000 |
32. | Чижович Ігор Андрійович | вул.Головка,22 | 1000 |
33. | Качмар Марія Ігорівна | вул.Головка,22 | 1000 |
34. | Зинич Михайло Миколайович | вул.Калнишевського,431 | 1000 |
35. | Лернатович Ігор Семенович | вул.Тичини,25 | 1000 |
36. | Павлів Іванна Михайлівна | вул.Лисенка,75 | 1000 |
37. | Курант Андрій Любомирович | вул.Грушевського,38/5 | 2000 |
38. | Кулян Ярослав Євгенович | вул.Козацька,2/5 | 1000 |
39. | Гринейко Михайло Миколайович | вул.Грушевського,45/2 | 2000 |
40. | Тима Ганна Григорівна | вул.Грушевського,29/7 | 1000 |
41. | Крупа Любов Василівна | вул.Садова,25а | 2000 |
42. | Цимбала Зенон Володимирович | вул.Коперніка,36а/13 | 1000 |
43. | Цимбала Ірина Андріївна | вул.Коперніка,36а/13 | 1000 |
44. | Шмілик Галина Степанівна | вул.Шевченка,50/35 | 1000 |
45. | Шмілик Василь Михайлович | вул.Шевченка,50/35 | 1000 |
46. | Фешовець Миколаи Васильович | вул.Шашкевича,18а | 1000 |
47. | Сирватка Любов Іванівна | вул.Шевченка,50/30 | 1000 |
48. | Консович Любов Гаврилівна | вул.Східна,237а | 1000 |
49. | Даців Ольга Іванівна | вул.Сагайдачного,3/2 | 2000 |
50. | Даців Осип Степанович | вул.Сагайдачного,3/2 | 2000 |
51. | Білак Ольга Миколаївна | вул.Замкова,3 | 1000 |
52. | Кретович Ольга Дмитрівна | вул.С.Стрільців,26/11 | 2000 |
53. | Кретович Андрій Ігорович | вул.С.Стрільців,26/11 | 1000 |
54. | Лучкевич Ганна Олегівна | вул.С.Стрільців,32/3 | 3000 |
55. | Павлюк Ірина Андріївна | вул.Сагайдачного,8/3 | 1000 |
56. | Онищук Марія Ярославівна | вул.Садова,19 | 2000 |
57. | Кунцьо Валентина Василівна | вул.С.Стрільців,28/10 | 1000 |
58. | Хоча Галина Теодозіївна | вул.Різницька,4/6 | 1000 |
59. | Кондьолка Ганна Степанівна | вул.Різницька,4/7 | 1000 |
60. | Максим Іванна Петрівна | вул.С.Стрільців,20/2 | 1000 |
61. | Назаренко Світлана Олександрівна | вул.Перемишильська, 27/6 | 1000 |
62. | Павлик Віталій Зіновійович | вул.Перемишильська, 27/6 | 1000 |
63. | Джумська Марія Василівна | вул.Різницька,4/6 | 1000 |
64. | Манько Марія Миронівна | вул.Куб’яка,13 | 2000 |
65. | Манько Леся Іванівна | вул.Ів.Богуна,23/23 | 2000 |
66. | Манько Миронович | вул.Коцюбинського,31 | 2000 |
67. | Манько Мирон Миколайович | вул.Ів.Богуна,23/23 | 2000 |
68. | Дутко Олег Романович | вул.С.Стрільців,34/12 | 3000 |
69. | Нечипор Іванна Михайлівна | пл.Ринок,12/7 | 2000 |
70. | Турецька Ганна Михайлівна | вул.Шептицького,7/1 | 1000 |
71. | Тимців Марія Михайлівна | вул.Шухевича,33/2-2а | 3000 |
72. | Лужецька Ганна Іванівна | вул.Самбірчика,1/22 | 1000 |
73. | Петриляк Надія Петрівна | вул.Шухевича,94/15 | 5000 |
74. | Полях Тамара Георгіївна | вул.Г.Крут,5/41 | 3000 |
75. | Мазур Ярослава Матвіївна | вул.Глінки,13/1 | 2000 |
76. | Ярема Ганна Зіновіївна | с.Ваньовичі, вул.Привокзальна,40 | 5000 |
77. | Теплий Юрій Ярославович | вул.Я.Стецька,2 | 7000 |
78. | Лозинська Тетяна Романівна | вул.Заміська,189 | 10000 |
79. | Слуцька Олена Василівна | вул.Шухевича,80/53 | 5000 |
80. | Білянська Марія Василівна | вул.Коперніка,54а/22 | 1000 |
81. | Хамець Ганна Степанівна | вул.Коперніка,37/19 | 1000 |
82. | Томко Любов Олексіївна | вул.Коперніка,55/3 | 1000 |
83. | Запісова Любомира Миколаївна | вул.Ст.Бандери,14/12 | 3000 |
84. | Федишак Геннадій Степанович | вул.Коперніка,52а/6 | 1000 |
85. | Яцків Тетяна Володимирівна | вул.Коперніка,52а/39 | 1000 |
86. | Федишак Леся Олексіївна | вул.Коперніка,52а/6 | 1000 |
87. | Фетісова Надія Йосипівна | вул.Стебельського,40/28 | 1000 |
88. | Гаврила Ярослава Антонівна | вул.Стебельського,23/11 | 1000 |
89. | Кордис Стефанія Володимирівна | вул.Стебельського,42/13 | 500 |
90. | Волошин Ганна Михайлівна | вул.Калнишевського,2а/3 | 1000 |
91. | Онищук Марія Ярославівна | вул.Садова,19 | 5000 |
92. | Миник Михайло Богданович | вул.Заводська,3/14 | 1000 |
93. | Миник Людмила Григорівна | вул.Заводська,3/14 | 1000 |
94. | Хула Мар’ян Миколайович | вул.Калнишевського,52 | 1000 |
95. | Хула Віра Миколаївна | вул.Калнишевського,52 | 1000 |
96. | Головата Марія Василівна | вул.Калнишевського,29 | 1000 |
97. | Строгуш Степан Степанович | вул.Шухевича,78а/16 | 1000 |
98. | Строгуш Лідія Олексіївна | вул.Шухевича,78а/16 | 1000 |
99. | Манько Марія Миронівна | вул.Куб’яка,13 | 4000 |
100. | Манько Леся Іванівна | вул.Ів.Богуна,23/23 | 4000 |
101. | Манько Ярослав Миронович | вул.Коцюбинського,31 | 4000 |
102. | Манько Мирон Миколайович | вул.Ів.Богуна,23/23 | 4000 |
103. | Слуцька Олена Василівна | вул.Шухевича,80/53 | 10000 |
104. | Мрочко Тетяна Юріївна | вул.Шухевича,92/40 | 3000 |
105. | Ярема Ганна Зіновіївна | с.Ваньовичі, вул.Привокзальна,40 | 5000 |
106. | Герич Роман Романович | вул.Коперніка,52а/35 | 2000 |
107. | Бойко Лариса Іванівна | вул.Середня,135 | 3000 |
108. | Герчук Ольга Іванівна | вул.Зелена,28 | 1000 |
109. | Бойко Лариса Іванівна | вул.Середня,135 | 3000 |
111. | Лозинська Тетяна Романівна | вул.Заміська,189 | 7000 |
112. | Слуцька Олена Василівна | вул.Шухевича,80/53 | 5000 |
113. | Ярема Ганна Зіновіївна | с.Ваньовичі, вул.Привокзальна,40 | 8000 |
114. | Герич Роман Романович | вул.Коперніка,52а/35 | 3000 |
115. | Бойко Лариса Іванівна | вул.Середня,135 | 3000 |
116. | Гарбар Марія Петрівна | вул.Калнишевського,114 | 3000 |
117. | Даців Марія Миронівна | вул.Коперніка,4/3 | 1000 |
118. | Ярема Ганна Зіновіївна | с.Ваньовичі, вул.Привокзальна,40 | 5000 |
119. | Слуцька Олена Василівна | вул.Шухевича,80/53 | 5000 |
120. | Теплий Юрій Ярославович | вул.Я.Стецька,2 | 5000 |
121. | Лозинська Тетяна Романівна | вул.Заміська,189 | 5000 |
122. | Герич Роман Романович | вул.Коперніка,52а/35 | 2000 |
123. | Вихованок Ігор Мирославович | вул.Калнишевського,100 | 2000 |
124. | Гарбар Сергій Миколайович | вул.Калнишевського,112 | 3000 |
125. | Балицька Ольга Михайлівна | вул.Середня,23 | 1000 |
126. | Фик Любомира Миколаївна | вул.Калнишевського,487 | 1000 |
127. | Грушак Олександра Михайлівна | вул.Калнишевського,487 | 1000 |
128. | Вородай Ольга Павлівна | вул.Довбуша,4 | 2000 |
129. | Козак Микола Васильович | вул.Перемишильська,3/11 | 1000 |
130. | Гринейко Михайло Миколайович | вул.Грушевського,45/2 | 2000 |
131. | Гринейко Ольга Дмитрівна | вул.Шевченка,72/6 | 2000 |
132. | Козак Микола Васильович | вул.Перемишильська,3/11 | 2000 |
133. | Кривда Дарія Михайлівна | вул.Дорошенка,8а | 2000 |
134. | Бачинський Андрій Володимирович | вул.Дорошенка,11 | 2000 |
135. | Середа Ніна Романівна | вул.Коновальця,72-74/1 | 3000 |
136. | Матвіїва Марія Володимирівна | вул.Шпитальна,2 | 2000 |
137. | Пільчак Тарас Григорович | вул.Тургенєва,15 | 2000 |
290500 |
- Фінансовому управлінню Самбірської міської ради (Р.Сас) профінансувати управління соціального захисту населення виконавчого комітету Самбірської міської ради в сумі 290500грн (двісті дев’яносто тисяч п’ятсот) гривень.
- Управлінню соціального захисту населення Самбірської міської ради (О.Кілик) провести виплату грошової допомоги.
- Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Юрій Гамар