№114-р від 09 червня 2021 року Про нагородження грамотами з нагоди Дня медичного працівника
У к р а ї н а
Львівська область
м. Самбір
Розпорядження
Міського голови
від 09 червня 2021 року № 114-р
Про нагородження грамотами з нагоди Дня медичного працівника
Відповідно до п.п. 19,20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи клопотання головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради» Андрія Бобака, головного лікаря КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня» Богдана Марчука, в.о. генерального директора КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрія Васька:
- За вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я м.Самбора, організацію і надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню під час боротьби з короновірусною хворобою COVID – 19, впровадження нових методів діагностики і лікування, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника оголосити подяку міського голови:
- Бобаку Андрію Івановичу − головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Марчуку Богдану Андрійовичу − головному лікарю КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Ваську Андрію Романовичу − в.о. генерального директора КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
- За високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм, проявлений при виконанні лікарського обов’язку в боротьбі з новою короновірусною хворобою COVID – 19 та з нагоди Дня медичного працівника нагородити грамотою міського голови:
- Процак Оксану Василівну − лікаря ЗПСЛ амбулаторії ЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Хуренко Олену Іванівну − лікаря ЗПСЛ амбулаторії ЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Городиську Юлію Ігорівну − лікаря ЗПСЛ амбулаторії ЗПСМ №2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Сілецького Олександра Олександровича − лікаря ЗПСЛ амбулаторії ЗПСМ №2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Харевич Лівію Антонівну − заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності, лікаря-терапевта КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Боженську Наталію Володимирівну − лікаря-педіатра амбулаторії ЗПСМ №3 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Дашинича Мирона Остаповича − завідувача амбулаторії ЗПСМ №4 с.Стрілковичі, лікар ЗПСЛ КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Гранат Ірину Ігорівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Кухар Марію Іванівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Пеканець Наталію Богданівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Борщівську Ганну Михайлівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Ковальчук Тетяну Миколаївну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Дзіковську Галину Михайлівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Гнатишак Марію Іванівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Вихованську Лесю Олександрівну – сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №3 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Сич Тетяну Йосифівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №3 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Даців Марію Романівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №3 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Новак Мар’яну Стефанівну − сестру медичну ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ №4 с.Стрілковичі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Любчинську Людмилу Степанівну − молодшу медичну сестру амбулаторії ЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Голиш Оксану Степанівну − молодшу медичну сестру амбулаторії ЗПСМ №4 с.Стрілковичі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради»;
- Кота Михайла Мироновича − лікаря-акушера-гінеколога жіночої консультації КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Бігун Валентину Валентинівну – молодшу медичну сестру гінекологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Страшівську Наталію Петрівну – сестру медичну стаціонару онко-хірургічного диспансерного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Студент Ірину Василівну – молодшу медичну сестру онко-хірургічного диспансерного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Ліпецьку Тетяну Михайлівну − сестру медичну отоларингологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Дзюбу Світлану Ярославівну – сестру медичну операційну відділення трансфузіології КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Лихву Катерину Григорівну – старшу сестру медичну наркологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Сікорську Лесю Володимирівну – молодшу медичну сестру наркологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Януш Марію Іванівну – сестру медичну стаціонару відділення для новонароджених КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Сеничич Любомиру Степанівну – сестру медичну стаціонару терапевтичного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Ониськів Наталію Вікторівну – завідувача жіночою консультацією, лікаря-акушер-гінеколога КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Чвартковську Марію Богданівну – реєстратора медичного КДВ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Гук Наталію Стефанівну − сестру медичну стаціонару урологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Куця Осипа Миколайовича – лікаря-хірурга хірургічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Хільченко Стефанію Іванівну − сестру медичну стаціонару хірургічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Німеровську Ольгу Степанівну − молодшу медичну сестру хірургічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Куч Наталію Петрівну – молодшу медичну сестру операційного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Максимів Галину Іванівну – лікаря-кардіолога кардіологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Макар Ганну Богданівну – сестру медичну стаціонару кардіологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Пацулу Марію Осипівну – статистика медичного ІАВ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Хоростіль Оксану Геннадіївну – статистика медичного ІАВ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Француза Ярослава Ярославовича – лікаря-ортопеда-травматолога травматологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Петрунів Ірину Степанівну – молодшу сестру медичну травматологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Маланчук Оксану Олексіївну – лікаря-анестезіолога анестезіологічного відділення з ПІТ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Ціту Марію Ярославівну – молодшу медичну сестру анестезіологічного відділення з ПІТ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Кульчицьку-Густ Тетяну Степанівну – сестру медичну палати стаціонару педіатричного відділення з ПІТ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Леус Наталію Анатоліївну – лікаря-офтальмолога консультативно-діагностичного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Намачинську Ярославу Дмитрівну – молодшу медичну сестру офтальмологічного відділенням КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Біляк Ярославу Степанівну – лікаря-лаборанта з клінічної біохімії ЦКДЛ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Лисович Ірину Михайлівну – лаборанта ЦКДЛ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Проць Мар’яну Юріївну – фельдшера ПМД КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Сенейко Анну Львівну – лікаря-невропатолога неврологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Міхович Лесю Романівну – сестру медичну стаціонару неврологічного відділення КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Гнирю Тетяну Тарасівну – сестру медичну кабінету ЛКК КДВ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Зарудню Ніну Василівну – сестру медичну процедурного кабінету КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Терлецьку Оксану Євгенівну – сестру медичну офтальмологічного кабінету КДВ КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Лікарів відділення екстреної медичної допомоги КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Молодших медичних сестер відділення екстреної медичної допомоги КНП СМР та СРР «Самбірська центральна районна лікарня»;
- Тарабан Тетяну Михайлівну − фельдшера медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Шпака Василя Васильовича − фельдшера медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Гнатишака Івана Івановича − фельдшера медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Дідича Ігоря Михайловича − фельдшера медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Дзюбу Наталію Іллівну − фельдшера медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Гринько Ольгу Ярославівну − фельдшера медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Городиського Івана Юліановича − фельдшера медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Яшина Олега Олексійовича − водія медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Дудяка Івана Миколайовича − водія медицини невідкладних станів Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Саврун Галину Михайлівну − молодшу медсестру Самбірської станції КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
- Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови С.Ухача.
Міський голова Юрій Гамар